قوانین عمومی :

وب¬ سایت داروخانه اینترنتی دکتر فتح اللهی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین بوده و تمامی محصولات و خدماتی که از طریق وبسایت ارائه می شوند دارای مجوز های مورد نیاز از مراجع مربوط می باشند. دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید. کاربران محترم وبسایت  نیز مختار به پذیرش و رعایت قوانین حاکی و جاری که در ادامه به نگارش در آمده است می باشند.

قوانین ارائه محصولات:

1- تمامی محصولات عرضه شده در وبسایت دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد.

2- فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد ممکن نیست.

3- تمام محصولاتی که از طریق وبسایت به فروش می رسند، اصل بوده و دارای تاریخ انقضا می باشند. این وبسایت عدم فروش محصولات جعلی و فاقد اعتبار را برای مشتریان محترم ضمانت می نماید.

4- قیمت تمامی محصولات روی وبسایت درج شده و به روز رسانی می شوند.

قوانین خرید و ارسال:

1- پیش از به اتمام رسیدن فرایند فروش، داروپلاس، موظف به ارائه پیش فاکتور خرید به مشتریان عزیز می باشد.

2- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را به صورت کامل و صحیح تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند در این صورت تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

قوانین بازگشت کالا:

با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره، هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت سلامت کالا، وجود نخواهد داشت.

در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش، اصل کالای ارسالی به همراه کپی پیش فاکتور با هماهنگی واحد بازگشت برای دارو پلاس ارسال شود.

در صورت اشتباه بودن محصول، از باز کردن پلمپ محصول خودداری نمایید. در این صورت کالای شما مرجوع نخواهد شد.

مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت 72 ساعت بعد از تحویل از پست، به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد.

هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده داروپلاس خواهد بود.

مدت ارسال کالای مرجوعی به میزان 72 ساعت از تاریخ تحویل است.